Szpachlowanie i malowanie Olsztyn

Oferujemy szpachlowanie i wykonywanie gładzi ze szlifowaniem mechanicznym, oraz usługi malowania natryskowego i tradycyjnego.

Zadzwoń teraz

Profesjonalne prace glazurnicze w Olsztynie

Estetyczna i trwałe wykonania od prawdziwych specjalistów

Szpachlowanie i malowanie - Olsztyn

Szpachlowanie i gładzie ze szlifowaniem mechanicznym

Chcesz uzyskać jak najlepszy stan sufitu oraz ścian po malowaniu? W tym celu najpierw należy przygotować perfekcyjnie gładką powierzchnię. Efekt ten uzyskujemy poprzez szpachlowanie agregatem GRACO T-Max 506 z mocą produkcyjną do 500 metrów kwadratowych dziennie. Pozwala nam to na usunięcie wszelkich nierówności w sposób nie tylko szybszy, ale również dokładniejszy i czystszy, ponieważ unikamy znaczącej ilości pyłu występującej przy innych technologiach.

Malowanie natryskowe przy użyciu agregatu hydrodynamicznego

Jest to usługa realizowana poprzez natryskiwanie na określonej powierzchni farbą pod ciśnieniem, bez użycia powietrza. Proces ten pozwala na osiągnięcie wysokiego standardu wykonania przy krótszym czasie pracy oraz mniejszych stratach na materiale. Efekt końcowy nierzadko klasyczne metody. Do takich realizacji wykorzystujemy agregat GRACO ST-Max 495, pozwalający na pokrycie nawet 1500 metrów kwadratowych dziennie. Ofertę tę kierujemy przede wszystkim dla dużych obiektów przemysłowych i podobnych nieruchomości.

Malowanie tradycyjne

Przy tej technice wykorzystujemy wałek o grubości włosia dostosowanej dla danej powierzchni. Z wykorzystaniem wałka narożnikowego i pędzla rozdzielamy sufity i ściany, finalnie uzyskując niezwykle estetyczną fakturę. Usługa jest realizowana ze starannością, bez zachlapań i z zachowaniem czystości oraz pełnej estetyki efektu końcowego.

Porozmawiajmy o Twoim remoncie

Skontaktuj się