Szpachlowanie/gładzie ze szlifowaniem mechanicznym:

Niemal każdy ma świadomość, że w celu uzyskania jak najlepszego stanu sufitów oraz ścian po malowaniu, należy przygotować perfekcyjnie gładką powierzchnię. Z tego powodu, na początku dokonuje się szpachlowania(posługujemy się agregatem GRACO T-max 506 dzięki któremu potrafimy wyszpachlować do 500m2 dziennie), aby pozbyć się wszelkiego rodzaju nierówności. Dzięki temu, że korzystamy z techniki szlifowania mechanicznego, możemy nie tylko wykonać dane zlecenie szybciej, ale również dokładniej i czyściej. Metoda ta pozwala bowiem znacząco zmniejszyć ilość tworzącego się pyłu.

Malowanie natryskowe przy użyciu agregatu hydrodynamicznego:

Tego rodzaju pracę wykonuje się natryskując na określoną powierzchnię farbę pod ciśnieniem, bez użycia powietrza. Dzięki temu, czas pracy jest o wiele krótszy, a straty materiału niewielkie. Co więcej, pozwala to uzyskać wysoki standard wykonania. Czasem zdarza się, że efekt końcowy malowania natryskowego jest o wiele bardziej zadowalający od tego, który uzyskuje się stosując klasyczne metody. W swojej pracy korzystamy z wyłącznie w pełni sprawnych, nowoczesnych urządzeń(posługujemy się agregatem GRACO ST-Max 495 dzięki któremu potrafimy wymalować do 1500m2 dziennie). Tą metodą wykonujemy tylko duże obiekty przemysłowe itp.

Malowanie tradycyjnie:

Przy tej technice, do malowania używamy wałka o odpowiedniej do danej powierzchni grubości włosia, a poza tym, rozdzielamy sufity i ściany, stosując wałek narożnikowy lub pędzel. W ten sposób, można uzyskać niezwykle estetyczną fakturę. Wykazujemy się przy tym ogromną starannością i dbamy o to, aby nie pozostawić żadnych niedociągnięć, a także aby nie wystąpiły żadne niepożądane zachlapania. Całkowite zadowolenie klienta jest dla nas kluczowe, więc przy wykonywaniu prac zachowujemy czystość i dbamy o idealny efekt końcowy.