Suche zabudowy z płyt GK:

Wymaga to właściwego doboru materiałów i użycia jedynie zaufanych technologii, gdyż w przeciwnym razie istnieje ryzyko, że łączenia płyt popękają niedługo po zakończeniu prac. Budynki są nieustannie eksploatowane i nie jest niczym zaskakującym, że po jakimś czasie użytkowania może pojawić się kilka rys. Jednak dokładamy wszelkich starań, aby opóźnić ten proces, więc na założonych przez nas płytach zarysowania mogą się pojawić dopiero po ok. 10-15 latach. Pozbyć się tego rodzaju usterek można bez trudu i dużych nakładów finansowych przy okazji małego remontu, takiego jak np. wprowadzanie niewielkich poprawek.

Docieplanie poddaszy wymaga bardzo dużej precyzji. Odpowiednie docięcie wełny mineralnej lub innego materiału przeznaczonego do ocieplania musi być na tyle precyzyjne, aby nie powstały luki, przez które będzie przedostawać się zimno. Kolejnym czynnikiem jest odpowiednie ułożenie folii, która skutecznie zatrzyma wilgoć. Wszystko należy przykryć, na przykład płytą gipsowo-kartonową, co da idealną powierzchnię do malowania.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się technologia gips-kartonowa. Profesjonalny sprzęt ułatwia nam w sposób szybki oraz fachowy wykonać każe zlecenie.